• Informacje o opłatach

Opłata za pobyt (opłata stała) – płatna poza godzinami bezpłatnej podstawy programowej od 8.00 do 13.00

- 1 godz. pobytu dziecka w przedszkolu - 1 zł

- Każda następna rozpoczęta godz. jest płatna 1 zł.

- Jest tolerancja 5 minut przed i po każdej godz.

- W przypadku zapomnienia karty do czytnika opłata naliczana jest od otwarcia do zamknięcia przedszkola, to jest od 6.30 do 17.00.

- Opłata stała pobierana jest z dołu (np. za miesiąc wrzesień płacą Państwo w październiku itd.)

- Nie jest naliczana  żadna kara za przekroczenie godzin umownych. W takim przypadku rozpoczyna się kolejna godzina płatna 1 zł

Wyżywienie

- Stawki:

* 1 śniadanie (godz. 9.00 - 9.30) - 2.70zł

* 2 śniadanie (godz.11.30 - 12.00) - 3.10zł

* Obiad (godz.14.00 - 14.30) - 3.20zł

- Deklaracja, co do posiłków obowiązuje przez cały miesiąc i może zostać zmieniona wyłącznie poprzez złożenie „podania o zmianę posiłków”, na koniec miesiąca w Sekretariacie przedszkola. Nowa stawka żywieniowa zacznie obowiązywać wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca.

- Zwrot za wyżywienie przysługuje wyłącznie za cały dzień nieobecności dziecka, a nie za pojedyncze posiłki.

- Opłata za wyżywienie pobierana jest z góry (stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę dni roboczych w danym miesiącu).