W piątek 15 czerwca nasi przedszkolacy z grup starszych udali się do Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy, gdzie zorganizowano dla nas „Dzień Sportu”. Jak co roku organizacją tego sportowego wydarzenia zajęła się pani Joanna Pilip i jej wychowankowie z gimnazjum. W tym roku na naszych małych sportowców czekało wiele konkurencji i zadań, które wykonywały kolejno wszystkie grupy. Oczywiście nasze sprytne „małolaty”doskonale poradziły sobie z wszelkimi wyzwaniami. Po raz kolejny mogliśmy przekonać się, że sport jest dziedziną, w której nasi podopieczni świetnie się czują. Pokonywanie trudności z elementem współzawodnictwa wzbudza w nich szczery entuzjazm i dostarcza wiele radości.
Po przejściu wszelkich konkurencji, kolejno przez wszystkie grupy, wyniki zespołowe przedstawiały się następująco:
1 miejsce gr. XI
2 miejsce gr. IX
3 miejsce gr. XIII
4 miejsce gr. XII
5 miejsce gr. X
Serdecznie dziękujemy starszym kolegom i koleżankom z gimnazjum za zorganizowanie nam tak miłej i radosnej imprezy sportowej. Szczególne podziękowania za wieloletnią współpracę, profesjonalizm i pełne zaangażowanie składamy dla Pani Joanny Pilip i oczywiście dla Pani Danuty Szuber- dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy. Nasi wychowankowie mają nadzieję na dalszą przyjaźń ze starszą bracią szkolną!
(E.Ł.)