W środę 19.01.2011 w grupie 9 odbyły się drugie w tym semestrze zajęcia otwarte dla rodziców. Podczas tych zajęć rodzice mogli zaobserwować swoje dzieci w różnych sytuacjach zadaniowych (słuchanie opowiadania i odpowiadanie na pytania do tekstu, wypowiadanie się pełnym zdaniem, układanie historyjek obrazkowych w małych grupach, rozwiązywanie zadań tekstowych, uczestniczenie w zabawach ruchowych, dydaktycznych , tańcu). Rodzice mogli też zorientować się w poziomie opanowania poszczególnych umiejętności przez ich dziecko, sposoby jego radzenia sobie w sytuacjach ekspozycji społecznej. Mogli też zobaczyć konkretne metody i ćwiczenia mające na celu rozwijanie określonych umiejętności u dzieci.
(E.Ł.)