Aktualności w przedszkolu

          • Wesołych Świąt!

          • Pełnych spokoju i ciepła Świąt Wielkanocnych. Wszystkiego co dobre; szczęścia i rodzinnego spokoju, radosnych spotkań rodzinnych przy świątecznym stole oraz smacznego jajka
            życzy Dyrekcja i wszyscy pracownicy Przedszkola nr 2.
          • SPOTKANIE Z MUZYKĄ


          • Dnia 07.04.2009r. do naszego przedszkola przyjechała pani Ala Zwoźniak wraz z panem Pawłem, który grał dla nas
            na tubie. Pan Paweł opowiedział nam, że ten instrument wydaje z siebie nieprawdopodobnie niskie dźwięki, cały jest zbudowany z blachy i waży 10 kg. Dzieci miały okazję na nim zagrać. W czasie spotkania wysłuchały tanga i uczyły się wyklaskiwania jego rytmu. Miały również za zadanie odgadnąć utwory, jakie zagrał nam pan Paweł. Natomiast pani Ala zaśpiewała nam piosenkę pt. „Sprzątajmy psie kupy” i pokazała dzieciom w jaki sposób powinniśmy sprzątać za swoimi zwierzakami. Podczas całego koncertu panowała miła i wesoła atmosfera. Na koniec dzieci podziękowały gościom za występ głośnymi brawami.A.P-O