• WYSOKOŚĆ OPŁAT ZA WYŻYWIENIE W PRZEDSZKOLU

• Szanowni Rodzice!

Informuję, że w związku ze zmianami cen żywności oraz energii elektrycznej zmianie ulega dzienna stawka żywieniowa. Od dnia 01.05.2022 będzie wynosić 9.00 zł z podziałem na posiłki: I śniadanie- 2.70 zł, II śniadanie (zupa i deser)- 3.10 zł, obiad 3.20 zł.

Z poważaniem Katarzyna Stępień

• KONKURS WIELKANOCNY - WRĘCZENIE NAGRÓD

• PRZEDSZKOLNY WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY ,,Najpiękniejsza ozdobę wielkanocna" został rozstrzygnięty 11 kwietnia 2022 r. Na konkurs wpłynęło 53 prace dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace spełniały jego wymogi. Pomysłowość, dobór materiałów oraz precyzja wykonania prac przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, sprawiając niemałe wyzwanie Komisji Konkursowej, która zwołana 11 kwietnia b.r. oceniła prace zgodnie z wytycznymi zawartymi w Regulaminie Konkursu.

25 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie Dyplomów oraz nagród.

I miejca: Alan Lipiński (Tygryski) Miłosz Wojczuk (Liski) Matylda Massalska (Biedronki)

II miejsca: Iga Arent (Zajączki) Bartłomiej Smaczyński (Liski) Martyna Hliwa (Misie) Hubert Miedziński (Rybki)

III miejsca: Kamil Suliga (Zajączki) Nikodem Hliwa (Zajączki) Maja Lasek (Sówki) Natalia Płonka (Myszki)

WYRÓŻNIENIA: Maksymilian Koćma (Tygryski) Zofia Płonka (Zajączki) Zofia Krawiec (Sówki) Amelia Januchta (Motylki) Szymon Kaszubowski (Myszki) Illia Balchos (Żabki)

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy laureatom. Szczególne podziękowania za udział w konkursie kierujemy do Rodziców, za kultywowanie tradycji wielkanocnej, zaangażowanie w przygotowanie prac oraz rozwijanie plastycznych talentów swoich pociech. Organizatorkami konkursu w przedszkolu były nauczycielki Sylwia Pietrzykowska, Monika Dymińska.

• WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY

• PRZEDSZKOLNY WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY ,,Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna" został rozstrzygnięty 11 kwietnia 2022 r.

I miejca:

Amelia Januchta (Motylki)
            Szymon Kaszubowski (Myszki)
            Illia Balchos (Żabki)

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy laureatom. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się po Świętach Wielkanocnych. Szczególne podziękowania za udział w konkursie kierujemy do Rodziców, za kultywowanie tradycji wielkanocnej, zaangażowanie w przygotowanie prac oraz rozwijanie plastycznych talentów swoich pociech. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace można podziwiać w naszym Przedszkolu, w holu budynku "C" do 22.04.2022 r. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy konkursu: Sylwia Pietrzykowska, Monika Dymińska