• WARSZTATY PRZYRODNICZE "ZOOMANIA"

• 5 i 6 marca 2024 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w pierwszych warsztatach przyrodniczych "ZooMania" z obecnością zwierząt  takich jak- jeżyk pigmejski o imieniu "Milka"oraz wiewiórki o imieniu "Alvin". Dzieci słuchały różnorodnych ciekawostek na temat życia tych dzikich zwierząt, poznając ich zwyczaje żywieniowe, miejsca zamieszkiwania oraz charakterystyczne zachowania. Przedszkolaki mogły poobserwować ''brykającą" w klatce wiewiórkę i dotknąć jeżyka oraz zrobić sobie pamiątkowe z nim zdjęcie. Na sam koniec spotkania dzieci dostały kolorowanki z wizerunkiem "głównych bohaterów"  warsztatów. To spotkanie przyniosło przedszkolakom dużo radości... Nasze dzieci czekają na odwiedziny kolejnych zwierzątek..